Piegādes izmaksas NAV iekļautas preces cenā.

Piegādes izmaksas:
Piegādes izmaksas mainās atkarībā no pasūtītās preces daudzuma, svara, piegādes vietas un piegādes veida.

Piegādes veidi:

 • Omniva:
  Omniva  pakomāti – € 3,00.
  Uz jebkuru pakomātu / piegādes punktu Latvijas teritorijā. Tomēr ņemiet vērā, ka ir ierobežojums izmērā un svarā.
  Max. pakas izmērs: A39xP38xG64cm un svars līdz 30kg.
 • Venipak:
  Piegādes izmaksas ar “Venipak” kurjerpastu ir atkarīgas no svara, apjoma un piegādes vietas.
 • Preces saņemšana Makita veikalā Rēzeknē:
  Iespējama preču saņemšana mūsu veikalā Atbrīvošanas alejā 151-2A, Rēzeknē (9,00 – 17,00). Daļa preču iepriekš ir jāpasūta. Par preču pieejamību lūgums kontaktēt elektroniski vai pa telefonu. Maksa par pasūtījumu apstrādi NETIEK piemērota.
 • Preces saņemšana Makita veikalā Daugavpilī:
  Iespējama preču saņemšana mūsu pertneru veikalā Stacijas ielā 129R, Daugavpilī (9,00 – 17,00). Daļa preču iepriekš ir jāpasūta. Par preču pieejamību lūgums kontaktēt elektroniski vai pa telefonu. Maksa par pasūtījumu apstrādi NETIEK piemērota.

Piegādes tērmiņi:
Uz “Omniva” pakomātiem – 1 darba dienas laikā (pēc preces izsūtīšanas).
Ar “Venipak” kurjerpastu – 1 -2 darba dienas laikā (pēc preces izsūtīšanas).

Piegādes nosacījumi:
Preču piegāde ar kurjeru tiek veikta uz norādīto adresi. Preču piegāde tiek veikta līdz 1.stāva ieejas durvīm (ja ir iespējama transporta piekļūšana). Mazgabarīta preces līdz 20kg tiek nogādātas “tieši rokās”. Lielgabarīta preču izkraušana neietilps piegādes izmaksās un tas ir atsevišķs pakalpojums. Lūdzam Jūs nodrošināt operatīvu preču izkraušanu, lai nekavētu transportu.

Preces pieņemšana:
Prece tiek nodota klientam kopā ar pavadzīmi vai čeku. Pircēja pienākums ir salīdzināt preču atbilstību pavadzīmē norādītajam. Parakstot pavadzīmi, klients apliecina, ka viņam nav pretenziju par saņemto preču kvantitāti un vizuālo kvalitāti.
Pretenzijas par iepakojuma satura neatbilstību norādītajam tiek pieņemtas 24 stundu laikā. Ja konstatēta neatbilstība, lūdzam nekavējoties par to mūs informēt.