Maktool R

Specializēts profesionālo instrumentu veikals-serviss

Mēs

Maktool R komanda darbojas profesionālo instrumentu un dārza tehnikas jomā kopš 2017. gada.

 Maktool R misija ir strādāt klienta labā. Katrs klients var saņemt kompetentu konsultāciju un atrast nepieciešamo darbarīku savām vajadzībām. Mēs vienmēr nodrošinām, lai mūsu klienti saņem detalizētu informāciju par produktiem mūsu arvien pieaugošajā sortimentā. Sekojot tendencēm pielāgojam savu preču sortimentu.

Mēs izvēlamies tikai labākos ražotājus, tāpēc saviem klientiem piedāvājam augstākās kvalitātes produktus, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem.

Pilnveidojam savu darbību, interesē jaunākie jaunumi instrumentu jomā, kas palīdz sniegt profesionālus padomus un piedāvāt Jums piemērotāko preci Jūsu ērtībām nodrošinām garantijas un pēcgarantijas servisu, kā arī nodrošinām nepieciešamās detaļas. Mēs pārdodam tikai preces, kuras apkalpo ražotāja servisa nodaļa.

Mēs piedāvājam
  • Plašu profesionālo akumulatora un elektro instrumentu klāstu no labi pazīstamiem ražotājiem: Makita, Bosch, Metabo, DeWALT, Milwaukee.
  • Rezerves daļas un instrumentu serviss: Makita, Bosch, Metabo, DeWALT, Milwaukee.
  • Mērinstrumentus: Makita, Bosch, DeWALT, Milwaukee, ADA instruments.
  • Metināšanas iekārtas un piederumus: ESAB, Spartus, Sherman, JASIC, Welldo.
  • Abrazīvus: PFERD, Tyrolit, VSM, Bosch, Makita.
Makita dealer

Maktool R mērķis ir apmierināt visprasīgākā pircēja vajadzības, piedāvājot iepējami labāko risinājumu un īsāko piegādes laiku.

INTRUMENTIEM IR JĀSTRĀDĀ!